Eko Zając 2026 – wielkanocna gra terenowa na Kąpielisku Leśnym w Zabrzu

Eko Zając 2026 – wielkanocna gra terenowa na Kąpielisku Leśnym w Zabrzu
15 punktów z zadaniami, poszukiwanie jajeczek i wielkanocne niespodzianki – w sobotę 28 marca Kąpielisko Leśne MOSiR Zabrze zamienia się w plac wielkiej gry terenowej dla dzieci.

Eko Zając to wyjątkowa wielkanocna zabawa dla najmłodszych, która łączy ruch na świeżym powietrzu z ekologicznym duchem świąt. Wydarzenie odbędzie się 28 marca 2026 roku na terenie Kąpieliska Leśnego przy ul. Srebrnej 10 w Zabrzu.

Rejestracja uczestników i odbiór kart do gry trwają od godziny 10:00 do 10:50. O godzinie 11:00 bramy zostają zamknięte i rusza gra – dlatego warto pojawić się punktualnie. Zabawa potrwa do godziny 14:00.

W trakcie Wielkanocnego Bingo mali odkrywcy wyruszą na poszukiwanie kolorowych jajeczek ukrytych na terenie gry. Każde dziecko może zebrać maksymalnie 3 jajeczka, które przydadzą się w jednym z zadań specjalnych. Łącznie na uczestników czeka aż 15 punktów z zadaniami i mnóstwo wielkanocnych niespodzianek.

Uczestnicy zapisani na wydarzenie proszeni są o zapamiętanie nazwy swojej grupy – hasło będzie potrzebne przy wejściu i usprawni weryfikację.