Budynki mieszkalne wielorodzinne w Zabrzu przy ul. Niepokólczyckiego 33, 33A, 35, 35A. Kolejna inwestycja ZBM-TBS Sp. z o. o. w Zabrzu. Planowana realizacja na lata 2023-2025

Budynki mieszkalne wielorodzinne w Zabrzu przy ul. Niepokólczyckiego 33, 33A, 35, 35A. Kolejna inwestycja ZBM-TBS Sp. z o. o. w Zabrzu. Planowana realizacja na lata 2023-2025
Komfortowo mieszkać w Zabrzu!

Zarząd Budynków Mieszkaniowych - Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
jest największym zarządcą nieruchomości na terenie miasta Zabrze oraz jedną z większych tego typu firm w Polsce.
ZBM-TBS Sp. z o.o. w Zabrzu w ramach prowadzonej przez siebie działalności, oprócz zarządzania nieruchomościami realizuje inwestycje polegające na budowaniu mieszkań na wynajem.
W ciągu ostatnich lat Spółka wybudowała obiekty mieszkalne wielorodzinne w centrum Zabrza:
przy ul. Sobieskiego, ul. Niedziałkowskiego oraz osiedle przy ul. Trocera.
Obecnie w trakcie realizacji jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Żeromskiego 45 w Zabrzu, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

O inwestycji:

Inwestycja Helenka Zacisze przy ul. Niepokólczyckiego 33, 33A, 35, 35A w Zabrzu to 4 nowoczesne wielorodzinne budynki mieszkalne z windami.

Zaprojektowane budynki składają się z parteru oraz I, II i III piętra.  Łączna liczba mieszkań to 64, po 16 w jednym budynku. Przewidziano mieszkania dwu i trzypokojowe z aneksami kuchennymi
oraz komórkami lokatorskimi o powierzchni: od 52 m2 – 78 m2. Z mieszkań na parterze będzie można wyjść bezpośrednio do ogródka.

W ramach inwestycji wykonana zostanie nowa infrastruktura techniczna i drogowa. Powstanie 90 miejsc postojowych z możliwością odpłatnego wynajmu, w tym 2 miejsca ładowania samochodu elektrycznego. Przewidziano również duży plac zabaw oraz 4 wiaty rowerowe.

Mieszkania przewidziane są do zasiedlenia na zasadach wynajmu. Warunkiem ubiegania się
o mieszkanie w systemie TBS jest złożenie wniosku o najem mieszkania w systemie TBS oraz złożenie deklaracji udziału w kosztach budowy – partycypacji. Partycypacja jest to kwota, którą partycypujący zobowiązuje się pokryć tytułem uczestnictwa w kosztach budowy lokalu mieszkalnego.
Kwota partycypacji wynosi od 15% do 30% kosztów budowy mieszkania. Kaucja zabezpieczająca stanowi 12 – krotność miesięcznego czynszu.

Specjalnie dla przyszłych najemców zostaną stworzone mieszkania, w których będzie można poczuć się bezpiecznie. Mieszkania przygotowane będą pod klucz, a materiały wykończeniowe dobrane
na wysokim poziomie, by spełnić potrzeby naszych mieszkańców. W mieszkaniach zaprojektowano funkcjonalny rozkład pokoi, co pozwoli na możliwość dopasowania wyposażenia wnętrza
do indywidualnych potrzeb.

Naszą inwestycję wyróżnia również doskonała lokalizacja. W najbliższej okolicy zlokalizowane
są przedszkola i szkoły, sklepy, przychodnie lekarskie, punkty usługowe oraz lokale gastronomiczne. Dotarcie do najbliższych przystanków autobusowych zajmuje zaledwie 2 minuty od powstającej inwestycji.

Inwestycja położona jest zaledwie 4 km od zjazdów z autostrady A1, a jeszcze bliżej jest do dróg krajowych nr 78 i nr 94. Atrakcyjne są również w pobliżu ścieżki rowerowe oraz okoliczne lasy.

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ

Zarząd Budynków Mieszkaniowych –

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp.  z o.o.

41-800 Zabrze, pl. Warszawski 10

II p. pok. 211

tel. 32 37 33 919 (700 - 1500)

e-mail: techniczny@zbm-tbs.zabrze.pl

www.zbm-tbs.zabrze.pl/www.nowa-helenka.zabrze.pl

 

* W przypadku wystąpienia niezależnych od inwestora trudności, termin realizacji inwestycji może ulec zmianie.