znacznik
navigacja
kreska
znaczek
HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA
Hala Widowiskowo Sportowa

Dane teleadresowe

41-800 Zabrze
ul. Matejki 6
e-mail:

tel. 32 271 66 40
fax. 32 271 63 40
sekretariat@mosir.zabrze.pl

Zabrzańska Hala Widowiskowo - Sportowa usytuowana jest w centrum miasta, w węzłowym punkcie komunikacyjnym. Jest największym tego rodzaju obiektem w Polsce. Jej walorem jest nie tylko wielkość, lecz także wysoki standard wyposażenia oraz nowoczesne rozwiązania architektoniczno-techniczne pozwalające na przyjęcie i obsługę osób niepełnosprawnych.

Hala Widowiskowo Sportowa
cien
znaczek
KĄPIELISKO LEŚNE - MACIEJÓW
Kapielisko Lesne

Dane teleadresowe

41-800 Zabrze
ul. Srebrna 10

tel. 32 276 17 43
fax. 32 276 17 44

Obiekt położony jest w przepięknym, zielonym zakątku Zabrze-Maciejów. Historia Kąpieliska jest bardzo bogata, sięga bowiem czasów przedwojennych (obiekt wybudowano w 1933r.). Łatwy dojazd (w okresie wakacyjnym, dodatkowa linia autobusowa miejska), rekreacyjne ukształtowanie bardzo dużego terenu (24 ha), możliwość kąpieli w dwóch basenach o zróżnicowanej głębokości pod czujnym okiem profesjonalnej ekipy ratunkowej oraz inne dodatkowe atrakcje sportowe (zjeżdżalnie, boiska, kawiarnia, Ośrodek Jeździecki) decydują o popularności obiektu przez cały rok. Malowniczy pejzaż oraz specjalnie przygotowane alejki spacerowe umilają czas nie tylko sportowcom z zamiłowania, ale przede wszystkim całym rodzinom. Ośrodek stwarza także doskonałe zaplecze do organizacji imprez, eventów.

Kapielisko Lesne
cien
znaczek
OŚRODEK JEŹDZIECKI - MACIEJÓW
Osrodek Jezdziecki

Dane teleadresowe

41-800 Zabrze
ul. Srebrna 10

tel. 32 276 17 43 w. 34
fax. 32 276 17 44

Ośrodek Jeździecki znajduje się na terenie Kąpieliska Leśnego w Zabrzu Maciejowie. Budynek stajni murowany, posiada osiem boksów (przeznaczonych każdy na dwa konie); siodlarnię oraz dwie szatnie z węzłem sanitarnym.Konie przez cały dzień przebywają na jednym z trzech ogrodzonych padoków. Możliwość hotelowania koni.

Osrodek Jezdziecki
cien
znaczek
WILLA (HOTEL)  AMBASADOR
Willa Ambasador

Dane teleadresowe

41-800 Zabrze
ul. 3 Maja 78
e-mail:

tel. 32 271 50 44
509 389 502
fax. 32 271 50 44
ambasador@mosir.zabrze.pl

Zabytkowa willa z końca XVIII wieku położona w centralnej części miasta Zabrza w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych śląska, a także bezpośrednim sąsiedztwie Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego "GUIDO". Otoczona zielenią zapewnia gościom spokój i komfortowy wypoczynek podczas podróży. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się hala widowiskowo-sportowa oferująca szeroki wachlarz usług z zakresu sportu i rekreacji. Willa oferuje wszelkie wygody oraz usługi klasy ekonomicznej za atrakcyjną cenę tak, aby sprostać oczekiwaniom Klientów zarówno podczas podróży w celach biznesowych, jak i podczas wyjazdów turystycznych.

Willa Ambasador
cien
znaczek
STADION SPARTA ZABRZE
Stadion Sparta Zabrze

Dane teleadresowe

41-800 Zabrze
ul. Mickiewicza 66a

tel. 32 271 34 34

Obiekt przy ul. Mickiewicza 66a w Zabrzu to stadion sportowy wraz z budynkiem socjalno-administracyjnym. Obiekt jest ogólnodostępny, służy do przeprowadzania zajęć treningowych i rozgrywek sportowych w piłce nożnej. Dodatkowo na obiekcie odbywają się zajęcia fitness oraz świadczone są usługi w zakresie odnowy biologicznej. Działa tu również sekcja tenisa stołowego oraz sekcja gołębiarska.

Stadion Sparta Zabrze
cien
znaczek
STADION GAZOBUDOWA
Stadion Gazobudowa

Dane teleadresowe

41-800 Zabrze
ul. I. Dorotki 2

tel. 32 275 06 34

Obiekt położony jest bezpośrednio przy ulicy Paderewskiego prowadzącej z trasy A4 do centrum Zabrza. Na terenie obiektu znajduje się pełnowymiarowe boisko posiadające 500 miejsc siedzących dla kibiców. Dodatkowo na obiekcie znajdują sie szatnie dla graczy i małe zaplecze socjalne. Stadion jest boiskiem domowym dla klubu Gazobudowa Zabrze.

Stadion Gazobudowa
cien
znaczek
STADION ROKITNICA
Stadion Rokitnica

Dane teleadresowe

41-808 Zabrze
ul. Żniwiarzy 4

Obiekt położony jest zaledwie 700 m od ul. Krakowskiej prowadzącej z Zabrza Rokitnicy do Bytomia. Obiekt posiada pełnowymiarowe boisko piłkarskie, boisko treningowe, zaplecze socjalne. Stadion pozwala przyjąć 3000 kibiców.

Stadion Rokitnica
cien
znaczek
HALA SPORTOWA - SZAFARCZYKA
Hala Sportowa Rokitnica

Dane teleadresowe

41-808 Zabrze
ul. Szafarczyka 16

tel. 32 272 27 55
hala.szafarczyka@mosir.zabrze.pl

Hala znajduje się w dzielnicy Zabrza, Rokitnicy. Obiekt spełnia funkcję sportową oraz mieszkalno hotelową. Posiada hale sportową, w której mogą być prowadzone rozgrywki siatkówki, koszykówki itp. Przy obiekcie istnieje nowo zmodernizowane boisko otwarte, przystosowane do wymienionych dyscyplin. Obiekt posiada część mieszkalną, wyposażoną w pokoje, recepcję i kawiarnię.

Hala Sportowa Rokitnica
cien
znaczek
MIEJSKIE SKŁADOWISKO ODPADÓW KOMUNALNYCH
Msok

Dane teleadresowe

41-800 Zabrze
ul. Cmentarna 19

tel. 32 278 57 11
fax. 32 278 57 11

Na Miejskim Składowisku Odpadów Komunalnych jest obecnie eksploatowana jedna kwatera o powierzchni 2,3 ha. Przeprowadzono rekultywację tzw. "starej" kwatery składowiska której powierzchnia wynosiła ok. 9,0 ha.
Składowisko zlokalizowane jest we wschodniej części Zabrza, gdzie unieszkodliwiane są odpady inne niż niebezpieczne i obojętne tj. kody o grupie 17, 19, 20. Jako Zarządzający Miejskim Składowiskiem Odpadów Komunalnych w Zabrzu, prowadzący status instalacji zastępczej zgodnie z uchwałą Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 24.08.2012r., unieszkodliwiamy odpady przez składowanie w procesie D5 oraz odzysk w procesie R10 i R11.
\ Miejskie Składowisko Odpadów Komunalnych w Zabrzu za przyjęcie odpadów odprowadza środki na fundusz rekultywacyjny w kwocie 10 % dochodu w rachunku narastającym.

Msok
cien
znaczek
TARGOWISKA
Targowiska

Dane teleadresowe

Dział Targowisk
Paweł Robotycki

tel. +48 693 282 148
marek.robotycki@mosir.zabrze.pl

MOSiR Zabrze Sp. z o.o. zarządza i wydzierżawia targowiska, które są rozlokowane na terenie całego miasta Zabrze. Funkcjonuje na nich łącznie 270 stanowisk stałych, przy których znajdują się wydzielone strefy na handel obwoźny. Szeroki wachlarz oferowanych produktów każdego dnia przyciąga klientów, dzięki czemu targowiska spełniają ważną rolę w rynku lokalnych usług handlowych. Targowiska zlokalizowane przy ulicy Jagiełły i Ratuszowej znajdują w centrach dzielnic tuż przy przystankach autobusowo-tramwajowych, do targowisk przy ulicy Budowlanej i Jordana można dojechać linią autobusową. Lokalizacja targowisk i godziny otwarcia czyni je łatwo dostępnymi dla mieszkańców. Przedsiębiorców zajmujących się sprzedażą zachęcamy do wynajmu dostępnych stanowisk i miejsc handlu obwoźnego. Zainteresowanych podjęciem współpracy zapraszamy do kontaktu z Pawłem Robotyckim, tel. komórkowy: +48 693 282 148, e-mail: marek.robotycki@mosir.zabrze.pl

Targowiska
cien
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia.