znacznik
navigacja
kreska
znaczek
HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA
Hala Widowiskowo Sportowa

Dane teleadresowe

41-800 Zabrze
ul. Matejki 6
e-mail:

tel. 32 271 66 40
fax. 32 271 63 40
sekretariat@mosir.zabrze.pl

Zabrzańska Hala Widowiskowo - Sportowa usytuowana jest w centrum miasta, w węzłowym punkcie komunikacyjnym. Jest największym tego rodzaju obiektem w Polsce. Jej walorem jest nie tylko wielkość, lecz także wysoki standard wyposażenia oraz nowoczesne rozwiązania architektoniczno-techniczne pozwalające na przyjęcie i obsługę osób niepełnosprawnych.

Hala Widowiskowo Sportowa
cien
znaczek
KĄPIELISKO LEŚNE - MACIEJÓW
Kapielisko Lesne

Dane teleadresowe

41-800 Zabrze
ul. Srebrna 10

tel. 32 276 17 43
fax. 32 276 17 44

Obiekt położony jest w przepięknym, zielonym zakątku Zabrze-Maciejów. Historia Kąpieliska jest bardzo bogata, sięga bowiem czasów przedwojennych (obiekt wybudowano w 1933r.). Łatwy dojazd (w okresie wakacyjnym, dodatkowa linia autobusowa miejska), rekreacyjne ukształtowanie bardzo dużego terenu (24 ha), możliwość kąpieli w dwóch basenach o zróżnicowanej głębokości pod czujnym okiem profesjonalnej ekipy ratunkowej oraz inne dodatkowe atrakcje sportowe (zjeżdżalnie, boiska, kawiarnia, Ośrodek Jeździecki) decydują o popularności obiektu przez cały rok. Malowniczy pejzaż oraz specjalnie przygotowane alejki spacerowe umilają czas nie tylko sportowcom z zamiłowania, ale przede wszystkim całym rodzinom. Ośrodek stwarza także doskonałe zaplecze do organizacji imprez, eventów.

Kapielisko Lesne
cien
znaczek
OŚRODEK JEŹDZIECKI - MACIEJÓW
Osrodek Jezdziecki

Dane teleadresowe

41-800 Zabrze
ul. Srebrna 10

tel. 32 276 17 43 w. 34
fax. 32 276 17 44

Ośrodek Jeździecki znajduje się na terenie Kąpieliska Leśnego w Zabrzu Maciejowie. Budynek stajni murowany, posiada osiem boksów (przeznaczonych każdy na dwa konie); siodlarnię oraz dwie szatnie z węzłem sanitarnym.Konie przez cały dzień przebywają na jednym z trzech ogrodzonych padoków. Możliwość hotelowania koni.

Osrodek Jezdziecki
cien
znaczek
WILLA (HOTEL)  AMBASADOR
Willa Ambasador

Dane teleadresowe

41-800 Zabrze
ul. 3 Maja 78
e-mail:

tel. 32 271 50 44
509 389 502
fax. 32 271 50 44
ambasador@mosir.zabrze.pl

Zabytkowa willa z końca XVIII wieku położona w centralnej części miasta Zabrza w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych śląska, a także bezpośrednim sąsiedztwie Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego "GUIDO". Otoczona zielenią zapewnia gościom spokój i komfortowy wypoczynek podczas podróży. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się hala widowiskowo-sportowa oferująca szeroki wachlarz usług z zakresu sportu i rekreacji. Willa oferuje wszelkie wygody oraz usługi klasy ekonomicznej za atrakcyjną cenę tak, aby sprostać oczekiwaniom Klientów zarówno podczas podróży w celach biznesowych, jak i podczas wyjazdów turystycznych.

Willa Ambasador
cien
znaczek
KAWIARENKA INTERNETOWA MOSIRNET
Kawiarenka Internetowa

Dane teleadresowe

41-800 Zabrze
pl. Dworcowy 5

tel. 32 370 29 81

Kawiarnia Internetowa MOSIRNET znajduje się w centrum miasta Zabrza - naprzeciwko dworca PKP w bliskiej odległości od dworca autobusowego. W kawiarni można korzystać z 12 stanowisk komputerowych oraz bezpłatnego kiosku internetowego ze stroną UM Zabrze. Wnętrze kawiarni jest klimatyzowane. Istnieje możliwość wykonania usług ksero B/W, kolor druku z pliku, skanowania dokumentów, przegrywanie CD i z kaset VHS, miniDV, video8 na DVD. W Kawiarni Internetowej również działa Punkt Informacji o Mieście i informacji turystycznej. W ramach punktu można nabyć u nas książki związane z miastem Zabrze oraz gadżety Górnika Zabrze.

Kawiarenka Internetowa
cien
znaczek
STADION SPARTA ZABRZE
Stadion Sparta Zabrze

Dane teleadresowe

41-800 Zabrze
ul. Mickiewicza 66a

tel. 32 271 34 34

Obiekt przy ul. Mickiewicza 66a w Zabrzu to stadion sportowy wraz z budynkiem socjalno-administracyjnym. Obiekt jest ogólnodostępny, służy do przeprowadzania zajęć treningowych i rozgrywek sportowych w piłce nożnej. Dodatkowo na obiekcie odbywają się zajęcia fitness oraz świadczone są usługi w zakresie odnowy biologicznej. Działa tu również sekcja tenisa stołowego oraz sekcja gołębiarska.

Stadion Sparta Zabrze
cien
znaczek
STADION GAZOBUDOWA
Stadion Gazobudowa

Dane teleadresowe

41-800 Zabrze
ul. I. Dorotki 2

tel. 32 275 06 34

Obiekt położony jest bezpośrednio przy ulicy Paderewskiego prowadzącej z trasy A4 do centrum Zabrza. Na terenie obiektu znajduje się pełnowymiarowe boisko posiadające 500 miejsc siedzących dla kibiców. Dodatkowo na obiekcie znajdują sie szatnie dla graczy i małe zaplecze socjalne. Stadion jest boiskiem domowym dla klubu Gazobudowa Zabrze.

Stadion Gazobudowa
cien
znaczek
STADION ROKITNICA
Stadion Rokitnica

Dane teleadresowe

41-808 Zabrze
ul. Żniwiarzy 4

Obiekt położony jest zaledwie 700 m od ul. Krakowskiej prowadzącej z Zabrza Rokitnicy do Bytomia. Obiekt posiada pełnowymiarowe boisko piłkarskie, boisko treningowe, zaplecze socjalne. Stadion pozwala przyjąć 3000 kibiców.

Stadion Rokitnica
cien
znaczek
HALA SPORTOWA - SZAFARCZYKA
Hala Sportowa Rokitnica

Dane teleadresowe

41-808 Zabrze
ul. Szafarczyka 16

tel. 32 272 27 55
hala.szafarczyka@mosir.zabrze.pl

Hala znajduje się w dzielnicy Zabrza, Rokitnicy. Obiekt spełnia funkcję sportową oraz mieszkalno hotelową. Posiada hale sportową, w której mogą być prowadzone rozgrywki siatkówki, koszykówki itp. Przy obiekcie istnieje nowo zmodernizowane boisko otwarte, przystosowane do wymienionych dyscyplin. Obiekt posiada część mieszkalną, wyposażoną w pokoje, recepcję i kawiarnię.

Hala Sportowa Rokitnica
cien
znaczek
MIEJSKIE SKŁADOWISKO ODPADÓW KOMUNALNYCH
Msok

Dane teleadresowe

41-800 Zabrze
41-800 Zabrze
ul. Cmentarna 19

tel. 32 278 57 11
fax. 32 278 57 11

Na Miejskim Składowisku Odpadów Komunalnych jest obecnie eksploatowana jedna kwatera o powierzchni 2,3 ha. Przeprowadzono rekultywację tzw. "starej" kwatery składowiska której powierzchnia wynosiła ok. 9,0 ha.
Składowisko zlokalizowane jest we wschodniej części Zabrza, gdzie unieszkodliwiane są odpady inne niż niebezpieczne i obojętne tj. kody o grupie 17, 19, 20. Jako Zarządzający Miejskim Składowiskiem Odpadów Komunalnych w Zabrzu, prowadzący status instalacji zastępczej zgodnie z uchwałą Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 24.08.2012r., unieszkodliwiamy odpady przez składowanie w procesie D5 oraz odzysk w procesie R10 i R11.

Msok
cien
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia.