znacznik
navigacja
kreska
navigacja
dzien
dzien
znaczek

Barbórkowy Turniej Tenisa Stołowego

zdjecie

Na terenie hali widowiskowo-sportowej w dniu 02.12.2012r. odbył się Barbórkowy Turniej Tenisa Stołowego. Celem imprezy sportowej było pozyskanie nowych sympatyków tej dyscypliny sportowej, popularyzacja tenisa stołowego oraz zachęcanie młodzieży i rodziców do zdrowej formy spędzania wolnego czasu. Organizatorem turnieju był Miejsko Ośrodek Sportu i Rekreacji.

KATEGORIA 17 - 49
1. Kądziela Marek - Gliwice
2. Sójka Stanisław - Ruda Śl.
3. Durak Kamil - Ruda Śl.
4. Burkacki Mateusz - Zabrze
5. Warzecha Mirosław - Częstochowa
6. Misiak Mateusz - Gliwice
7. Opozda Rafał - Gliwice
8. Sasyków Piotr - Gliwice
9. Wiża Roman - Gliwice
10. Bartuś Dawid - Zabrze
11. Klafczyński Robert - Zabrze
12. Żerdziński Tadeusz - Rybnik
13. Rząsa Adrian - Mikołów
14. Radło Sławomir - Zabrze
15. Nowakowski Waldemar - Częstochowa 
16. Kupiec Daniel - Zabrze
17. Rząsa Marcin - Mikołów
18. Pawełek Dariusz - Gliwice
19. Wiża Zbigniew - Gliwice 
20. Romik Krzysztof - Pyskowice
21. Jastrzębski Grzegorz - Zabrze 
22. Dec Zbigniew - Zabrze
23. Wojciechowski Edward - Zabrze


KATEGORIA OPEN 
1.Sójka Stanisław - Gliwice
2.Kądziela Marek - Gliwice
3.Burkacki Mateusz - Zabrze
4.Sasyków Piotr - Gliwice
5.Bartuś Dawid - Zabrze
6.Bobrowski Łukasz - Gliwice
7.Radło Szymon - Zabrze
8.Wiża Roman - Gliwice
9.Opozda Rafał - Gliwice
10.Miśkowiec Jerzy - Żory
11.Jarosz Adam - Zabrze
12.Misiak Mateusz - Gliwice
13.Lechowski Tadeusz - Zabrze
14.Żerdziński Tadeusz - Rybnik
15.Durak Kamil - Ruda Śl.
16.Kupiec Daniel - Zabrze
17.Krotowski Mateusz - Gliwice


KATEGORIA: Amator
1.Warzecha Mirosław - Częstochowa
2.Nowakowski Waldemar - Częstochowa
3.Klafczyński Robert - Zabrze
4.Dzewoński Marian - Czestochowa
5.Wiża Zbigniew - Gliwice
6.Makselon Adam - Zabrze
7.Daec Zbigniew - Zabrze
8.Pawełek Dariusz - Gliwice
9.Kot Rafał - Zabrze
10.Romik Krzysztof - Pyskowice
11.Jarosz Andrzej - Zabrze
12.Pawlik Piotr - Zabrze
13.Ryczko Janusz - Zabrze
14.Rafa Jerzy - Zabrze
15.Dyrbuś Witold - Zabrze
16.Wojciechowski Edward - Zabrze
17.Radło Sławomir - Zabrze
18.Jastrzębski Grzegorz - Zabrze


KATEGORIA Do 16 lat
1.Bobrowski Łukasz - Gliwice
2.Radło Szymon - Zabrze
3.Kuzioła Daniel - Ruda Śl.
4.Komandzik Rafał - Ruda Śl.
5.Krotowski Mateusz - Gliwice
6.Filipowicz Kamil - Miechowice
7.Szot Łukasz - Zabrze
8.Banasik Michał - Zabrze
9.Grieger Szymon - Piekary Śl.
10.Jonecko Patryk - Zabrze


KATEGORIA: Ponad 50 lat
1.Miśkowiec Jerzy - Żory
2.Dziwoński Marian - Częstochowa
3.Lechowski Tadeusz - Zabrze
4.Szczupak Stanisław - Orzech
5.Ryczko Janusz - Zabrze
6.Kaczmarek Ryszard - Zabrze
7.Rafa Jerzy - Zabrze


KATEGORIA: Kobiety
1.Kukurudza Agnieszka - Bytom
2. Molęgowska Aleksandra - Ruda Śl.
3.Koniecka Dorota - Ruda Śl.
4.Reinsz Magdalena - Piekary Śl.
5.Zmudzińska Weronika - Zabrze
6.Midziołek Roksana - Ruda Śl.
7.Kuchta Julia - Zabrze

powrot
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia.